İş Ortaklarımız

Bulut Tahsilat

Bulut Tahsilat, Türkiye’nin ilk ve lider finansal veri sağlayıcısıdır. Firmanın misyonu, geleceğin bankacılık çözümleriyle şirketleri tanıştırmak ve bu sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. Bulut Tahsilat, Avrupa Birliği Ödeme Hizmetleri Kanunu’nun Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olmaktan gurur duyar. Hesap Bilgileri Servis Sağlayıcısı olarak, çözüm odaklı hizmetler sunarak bu alandaki öncülüğünü sürdürmektedir. Fintech ekosisteminde fark yaratan uygulamaları tasarlayarak, yepyeni bankacılık deneyimleri sunuyor. Ulusal ve uluslararası sektörlerde önde gelen şirketlere hizmet vererek, finansal çözümler sunuyor.

CREABS

Creabs, Türkiye’nin önde gelen iş çözümleri sağlayıcısıdır. Şirket, E-Flow BPM adlı bir iş akış yönetim sistemi sunar. Bu sistem, işletmelerin süreçlerini hızlı ve kolay bir şekilde tasarlamalarına ve yönetmelerine olanak tanır. E-Flow BPM, sezgisel bir tasarım arayüzüne sahiptir ve kodlama bilgisi gerektirmez. Sistem, departmanların kendilerine özgü onay grupları, kontrol listeleri ve çeşitli alanlarda veri doğrulama işlemleri yapmalarına olanak tanır. Ayrıca, şirketlerin satış yönetimi, belge onayı ve satın alma yönetimi süreçlerini otomatikleştirmelerine yardımcı olur.

OETECH Solutions

OE+ Teknoloji Çözümleri, Türkiye’nin önde gelen iş çözümleri sağlayıcısıdır. Bankacılık sektörüne yönelik çözümler sunan OETECH Solutions adlı bir yazılım şirketi olarak 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. OE+ Teknoloji Çözümleri, veri toplama, analiz ve raporlama, teknik ve sistem desteği, özel yazılım çözümleri, kurumsal web sitesi tasarımı, otomasyon çözümleri, montaj fikstürleri ve poke-yoke masaları, internet reklamcılığı ve bilişim danışmanlığı gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

İş Ortağımız Olun


Yükleniyor